top of page
Znaczenie opieki stomatologicznej u koni
Znaczenie opieki stomatologicznej u koni

wt., 27 cze

|

Znaczenie opieki stomatologicznej u koni

Znaczenie opieki stomatologicznej u koni

Dlaczego regularne wizyty stomatologiczne są takie ważne? Jakie są objawy problemów z zębami u koni? Jak powinien wyglądać rzetelny przegląd stomatologiczny? Jak często trzeba kontrolować zęby konia? Jakie problemy możemy mieć, jeśli nie dbamy o końskie zęby?

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

27 cze 2023, 19:00

Znaczenie opieki stomatologicznej u koni

O wydarzeniu

Dlaczego regularne wizyty stomatologiczne są tak ważne?

Jakie są objawy problemów z zębami u koni?

Jak powinien wyglądać rzetelny przegląd stomatologiczny?

Jak często trzeba kontrolować zęby konia?

Jakie problemy możemy mieć, jesli nie dbamy o końskie zęby? 

Czy usuniecie zęba to problme dla konia i kiedy trzeba to zroić?

Na te pytania odpowie podczas webinaru lek. wet. Katarzyna Ferenz, stomatolog koński w dużym doświadczniem i wiedzą zdobytą w Polsce i zagranicą. Ma pod swoja stała opieka wielu końskich pacjentów. Opowie o tym, jak my, właściciele koni, powinniśmy dbać o zęby konia i dlaczego jest to ważne.

Dla Waszej wygody, webinar będzie nagrywany z możliwościa obejrzenia w późniejszym terminie.  Biorąc udział w wydarzeniu uzyskujesz też dostęp do nagrania na 30 dni.

Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Prowadząca:

lek. wet. Katarzyna Ferenz

specjalista chorób koni, absolwetka wydziału medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu r. Od 2011 prowadzi własną praktykę weterynaryjną zajmującą się leczeniem koni. W 2014 ukończyła specjalizację z chorób koni w Olsztynie.

Od 2017 jej zainteresowania zawodowe skupiły się na stomatologii koni. Od tego czasu lek wet Katarzyna Ferenz pracowała w Austrii i w Niemczech, równocześnie prowadząc własną praktykę we Wrocławiu. Odbyła specjalistyczne szkolenia stomatologiczne w ośrodku w Holandii. Zakres usług to korekcje stomatologiczne, pełna diagnostyka radiologiczna i endoskopowa schorzeń stomatologicznych, ekstrakcje oraz leczenie próchnicy.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page