top of page
Żeby jeździć, trzeba siedzieć - Małgorzata Morsztyn o dosiadzie - nagranie
Żeby jeździć, trzeba siedzieć - Małgorzata Morsztyn o dosiadzie - nagranie

nagranie webinaru dostępne od razu

|

webinar z Małgorzatą Morsztyn

Żeby jeździć, trzeba siedzieć - Małgorzata Morsztyn o dosiadzie - nagranie

Nagranie webinaru dostępne od razu! Wyjątkowe spotkanie z finalistka Pucharu Świata, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, jeźdźcem Grand Prix, trenerką. Mowa będzie o dosiadzie, jeździectwie holistycznym, połączeniu klasyki i naturalnego podejścia w treningu koni.

Czas i lokalizacja

nagranie webinaru dostępne od razu

webinar z Małgorzatą Morsztyn

Goście

O wydarzeniu

Żeby jeździć, trzeba siedzieć - Małgorzata Morsztyn o dosiadzie

koszt 189 zł

Otrzymujesz:

👍 dostęp do nagrania webinaru na 14 dni - możesz obejrzeć nagranie wiele razy w dowolnym czasie

Webinar o dosiadzie w jeździectwie. Małgorzata Morsztyn jest nie tylko utytułowaną zawodniczką ujeżdżenia, wielokrotną medalistką, ale również od wielu lat trenerką koni i jeźdźców. Opowie o tym, jak istotne jest zrozumienie przez miłośników jeździectwa, jak ważne są umiejętności techniczne jeźdźca. Wsiadając na konia, bierzemy odpowiedzialność za jego zdrowie i samopoczucie psychiczne. A to jest ściśle związane z umiejętnościami technicznymi jeźdźca. Czy możemy zrzucić nasze niedociagnięcia na konia? Czy lepiej wyszkolony koń, zdejmuje z nas obowiązek stałego doskonalenia naszych umiejętności, też technicznych?

Jak osiągnąć sukces na każdym poziomie? 

prowadzi: Małgorzata Morsztyn

finalistka Pucharu Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, jeździec Grand Prix, trenerka i szkoleniowiec.

o sobie:

Dla mnie bycie jeźdźcem to przywilej, za który jestem wdzięczna. Jestem jeźdźcem klasycznym, trenerem i szkoleniowcem. Finalistką Pucharu Świata i wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski. Kocham jeździectwo. Konie uwielbiam

Zdobywałam medale. Jeździłam po całym świecie. I dość szybko zrozumiałam, że jeździectwo to coś więcej niż świetne wyniki. To pasja, która ukształtowała moje życie.

Bycie jeźdźcem to przywilej. Zdobycie tej świadomości jest moim życiowym Grand Prix. Czystym złotem. Z perspektywy czasu widzę, że to konie zaprosiły mnie do rozwoju i poszerzenia definicji mistrzostwa. Według mnie nie ma dobrego jeździectwa bez pełnego rozumienia i szacunku dla koni. One są jak lustra zapraszające swoich jeźdźców do doskonalenia się. Przyjęłam to zaproszenie. I zaczęłam wzrastać. Jako jeździec, ale przede wszystkim jako człowiek

 

Bilety

  • żeby jeździć trzeba siedzieć

    dostęp do nagrania

    189,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page