top of page
Od urodzenia do odsadzenia - pierwsze dni, miesiące życia  źrebaka - webinar
Od urodzenia do odsadzenia - pierwsze dni, miesiące życia  źrebaka - webinar

śr., 05 kwi

|

Od urodzenia do odsadzenia

Od urodzenia do odsadzenia - pierwsze dni, miesiące życia źrebaka - webinar

Jak prawidłowo opiekować się matką i źrebakiem zaraz po urodzeniu, w pierwszych dniach, miesiącach? Jakie są najlepsze metody odsadzania źrebaka od klaczy? Kiedy i jak najlepiej dla klaczy i źrebaka wdrożyć ją do pracy?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

05 kwi 2023, 19:00

Od urodzenia do odsadzenia

Goście

O wydarzeniu

Jak prawidłowo opiekować się matką i źrebakiem zaraz po urodzeniu, w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach? O co zadbać, na co zwrócić szczególna uwagę?

Jakie są najlepsze metody odsadzania źrebaka od klaczy?

Kiedy i jak najlepiej dla klaczy i źrebaka wdrożyć ją do pracy?

O tym i dużo więcej będzie mówić pani Katarzyna Wiszowaty, uznana i bardzo doświadczona hodowczyni i doradca hodowlany.

Dla Waszej wygody webinar będzie nagrany, będzie możliwość obejrzenia później w wygodnym terminie!

Możecie wziąć udział w tym webinarze jako osobne wydarzenie lub  w ramach konferencji online 

„Hodowla i rozród koni - Jak wyhodować czempiona”

 trwa od 31 marca do 6 kwietnia

To aż  9 webinarów za jedyne 299zł, prowadzonych przez uznanych i doświadczonych specjalistów, hodowców, lekarzy weterynarii i trenerów. 

Weź udział i skorzystaj z najlepszej wiedzy i doświadczenia  specjalistów!

prowadząca:

Katarzyna Wiszowaty

Jest doskonale znana w środowisku jeździeckim i hodowców. Ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie i cieszy się uznaniem w środowisku polskich koniarzy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą popartą wieloletnią praktyką. O koniach, ogierach, matkach i całych końskich rodach może opowiadać godzinami. Niesamowita osobowość!

Pani Katarzyna ukończyła Wydział  Zootechniczny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego  w Warszawie z dyplomem magistra inżyniera. Praktyki i staż zawodowy odbywała w GRH Żydowo (Czerniejewo-Goranin), Stadninie Koni Golejewko i Lanwades Stud - Newmarket (Wielka Brytania).

Przez kilka lat pracowała w SK Golejewko na stanowisku asystenta Głównego Hodowcy, prowadząc też dział półkrwi, w Stadninie Koni Prudnik Sp. o.o. (21,5 roku) roku jako Główny Specjalista ds. Hodowli Koni. Od kwietnia 2019 pracuje jako doradca hodowlany w Stacji Cichoń Dressage/Cichoń Stallions. Jest członkiem Komisji Księgi Stadnej Koni Rasy Małopolskiej, w którym zajmuje stanowisko wiceprzewodniczącego komisji. 

Spod jej ręki wyszły konie startujące w ponad 90 w finałach Mistrzostw Polski Młodych Koni, w tym ponad 60 pod jeźdźcami pracującymi dla stadniny, zdobywając w sumie 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale. W sporcie wyczynowym, w konkurencji skoków przez przeszkody  Imequyl pod Andrzejem Głoskowskim i El Camp pod Łukaszem Kozą i Andrzejem Opłatkiem przez wiele lat notowane były w rankingach WBFSH jako najlepsze polskie konie polskiej hodowli. Do czołowych polskich koni  zaliczał się też  Winchester startujący pod Darią Kobiernik, międzynarodową karierę na poziomie mistrzostw Europy mogła poszczycić się Ensilla.  We Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego  tytuły Mistrzów Polski zdobyły: Jak Chef pod Kamilem Rajnertem i Senior dosiadany przez Jana Kamińskiego. Senior zdobył również medal srebrny i brązowy. 

Równocześnie z pracą hodowlaną zajmuje się dziennikarstwem, publikując wiele artykułów poświęconych hodowli i opiece nad końmi, treningom i próbom dzielności młodych koni i sportowi jeździeckiemu w magazynach branżowych Koński Targ, Konie i Rumaki,  Koń Polski, Hodowca i Jeździec i Świat Koni, prowadzi też profil internetowy Końskie Wieści. Zajmuje się również dokumentacją fotograficzną wydarzeń ze świata hodowli,  jeździectwa, a także fotografią artystyczną, biorąc udział w profesjonalnych plenerach i wystawach.

#konie #hodowlakoni #dobrostankoni #hodowlairozrodkoni #jakwyhodowacczempiona #horse #horses 

#szkolenia #szkoleniajezdzieckie #akademiakonia #koń #koń

Bilety

  • Od urodzenia do odsadzenia

    99,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page