top of page
Join Up - wprowadzenie do metody Monty Roberts'a - nagranie
Join Up - wprowadzenie do metody Monty Roberts'a - nagranie

czw., 15 cze

|

Join Up metoda Monty Roberts

Join Up - wprowadzenie do metody Monty Roberts'a - nagranie

Monty Roberts słynny zaklinacz koni, jednen z najsłynniejszych trenerów koni na świecie. Został uhonorowany przez królową Elżbietę II, która bardzo go ceniła. Jego metoda bazuje na jasnej komunikacji w języku koni Equus i budowaniu partnerskiej relacji w oparciu o zaufanie i szacunek.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

15 cze 2023, 19:00

Join Up metoda Monty Roberts

Goście

O wydarzeniu

Uzyskujesz dostęp do nagrania webinaru!

Monty Roberts nazywany jest zaklinaczem koni, jest jednym z najsłynniejszych trenerów koni na świecie. Został uhonorowany przez królową Elżbietę II, która bardzo go ceniła. Każdej jesieni Monty osobiście nadzorował proces zajeżdżania najlepszych, najcenniejszych koni z hodowli królowej. Monty to 11 krotny mistrz świata w dyscyplinach western, trener topowych koni wyścigowych, hodowca. Obserwując przez wiele lat zachowania dzikich koni w naturze, zaobserwował język koni Equus i stworzył podstawy naturalnej psychologii koni. 

Misją Monty jest "zostawić świat lepszym dla koni i ludzi, niż go zastałem"

Na czym polega jego metoda? Co to jest Join Up? Jak Monty robi Join Up? Jakie są kluczowe założenia metody Monty? Z czego wynika tak wielka skuteczność metody Monty? Czy to działa z każdym koniem?

O tym będzie mówa na webinarze.

Podczas spotkania będziecie mogli zadać pytania na żywo.

Dla Waszej wygody webinar będzie nagrywany, z możliwością obejrzenia w późniejszym terminie.

prowadząca:

Magdalena Stanik

Jest certyfikowaną instruktorką Monty Roberts. Pracuje z końmi metodami bez użycia siły i przymusu, opartymi na psychologii koni i zrozumieniu ich naturalnych, instynktownych zachowań. Podstawą do sukcesu i dobrych wyników w każdej dyscyplinie jeździeckiej jest zbudowanie zaufania, wzajemny szacunek człowieka i konia i zrozumienie tego, co konie nam mówią. Prowadzi swoja stajnię Stajnia Foresta pod Wrocławiem, hoduje też konie sportowe.

Z zamiłowania trenuje ujeżdżenienie. W swojej pracy łączy klasyczny trening z wiedzą o psychologii koni, ich sposobie komunikowania się, uczenia się i postrzegania otaczającej rzeczywistości. Szkoli konie i ludzi. Pomag koniom I ludziom współpracować ze sobą, jak też radzić sobie ze stresem, nowymi trudnymi wyzwaniami.

Bilety

  • Join Up metoda Monty Roberts

    dostęp do nagrania webinaru

    129,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page