top of page
Imprinting i szkolenie źrebiąt - szkolenie online
Imprinting i szkolenie źrebiąt - szkolenie online

wt., 06 lut

|

Imprinting i szkolenie źrebiąt

Imprinting i szkolenie źrebiąt - szkolenie online

W pierwszych godzinach życia źrebaka jego mózg jest najbardziej otwarty na przyjmowanie wiedzy, poznawanie nowych bodźców i uczenie się. Procedura świadomego imprintingu daje duże korzyści dla młodego konia i dla nas. Otrzymujesz: udział w szkoleniu na żywo, dostęp do nagrania i materiały pdf.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

06 lut 2024, 19:00

Imprinting i szkolenie źrebiąt

Goście

O wydarzeniu

Szkolenie online pokazuje krok po kroku procedurę imprintingu, zasady jej przeprowadzenia, dalszą pracę ze źrebakiem w kolejnch dniach i miesiącach. Poparte licznymi video z życia. Wiedza niezbędna dla każdego hodowcy i pomgająca w codziennej obsłudze źrebiat. Imprinting dale też dobry fundament do relacji konia z człowiekiem na przyszłość.

 ☝️Podczas pierwszych godzin życia źrebaka jego mózg jest najbardziej otwarty na przyjmowanie wiedzy, poznawanie nowych bodźców i uczenie się. Ten proces ma miejsce, czy tego chcemy, czy nie, tak jest zaprogramowany przez naturę. Możemy być świadomie częścią tego procesu lub nie. 

☝️Przeprowadzenie procedury świadomego imprintingu daje same korzyści dla młodego konia i dla nas, ludzi. Pozwala przyzwyczaić źrebaka do naszej obecności, dotyku, różnych zabiegów i przedmiotów, które będa obecne w jego dalszym życiu. 

☝️Nigdy podczas imprintingu nie może być ingerencji w więź klaczy ze źrebakiem, ani żadnej formy przumusu, czy siłowego działania wobec źrebaka i klaczy!

🫵 Podczas szkolenia będzie mowa m.in. o tym, jak prawidłowo przeprowadzić procedurę imprintingu oraz jakie daje nam efekty w późniejszym życiu młodego i dorosłego konia. Omówimy też kolejne etapy pracy ze źrebakiem na kolejne tygodnie, miesiące.

🫵 Biorąc udział w szkoleniu online na żywo otrzymujesz również dostęp do nagrania i materiały pdf.

prowadząca:

Magdalena Stanik

Szkolenie z imprintingu źrebiąt odbyła u dr. Roberta Millera (USA), twórcy tej metody. Pierwszy imprinting ze źrebakiem wykonala 13 lat temu i do dziś przez lata obserwuje, jakie daje to korzyści również w dorosłym życiu konia.

Jest certyfikowaną instruktorką Monty Roberts. Pracuje z końmi metodami bez użycia siły i przymusu, opartymi na psychologii koni i zrozumieniu ich naturalnych, instynktownych zachowań. Podstawą do sukcesu i dobrych wyników w każdej dyscyplinie jeździeckiej jest zbudowanie zaufania, wzajemny szacunek człowieka i konia i zrozumienie tego, co konie nam mówią. Prowadzi swoja stajnię Stajnia Foresta pod Wrocławiem, hoduje też konie sportowe.

Z zamiłowania trenuje ujeżdżenienie. W swojej pracy łączy klasyczny trening z wiedzą o psychologii koni, ich sposobie komunikowania się, uczenia się i postrzegania otaczającej rzeczywistości. Szkoli konie i ludzi. Pomag koniom I ludziom współpracować ze sobą, jak też radzić sobie ze stresem, nowymi trudnymi wyzwaniami.

Bilety

  • Imprinting i szkolenie źrebiąt

    189,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page